Rádi byste svěřili své sociální sítě profesionálovi, ale máte obavy, jak taková spolupráce probíhá a jestli budete rozumět tomu, o čem je řeč?

Zakládám si na tom, aby komunikace se mnou byla bezproblémová a srozumitelná. Není problém mě kontaktovat a domluvit se třeba i na jiném postupu. Pojďme se podívat na nejčastější postup. 🙂

  1. KONTAKTUJTE MĚ - Napište mi e-mail s představením vaší služby a popsáním rozsahu spolupráce. Nezapomeňte prosím připojit odkaz na web a profily na sociálních sítích. Odepíši vám nejpozději do druhého dne.
  1. DOMLUVÍME SI SCHŮZKU - Před začátkem spolupráce si domluvíme hovor nebo schůzku, kde podrobně rozebereme vaší vizi a směr, jakým se budeme při tvorbě obsahu a propagace na sociálních sítích ubírat.
  1. CENOVÁ NABÍDKA - Připravím vám cenovou nabídku na míru. Může se jednat o více variant spolupráce. Nikdy není vhodná jen jedna cesta. Nabídku můžeme prokonzultovat a případně upravit.
  1. SMLOUVA - Aneb pořádek dělá přátele. 🙂 Přeci jen v následujícím kroku dostanu přístup na vaše sociální sítě. Je pro mě důležité, abyste se se mnou ve spolupráci cítili jistě. Smlouvu připravím a dám vám ji k přečtení doplnění údajů. Nemusíte se bát, je to krátké čtení. 🙂 A upravit ji taky můžeme. Spolupráci uzavíráme na dobu určitou i neurčitou. Podepsat ji můžete osobně i elektronicky.
  1. AUDIT & NASTAVENÍ - Pokud už sociální sítě máte, projdu si jejich nastavení a případně ho opravím (všechny kroky změn popíšu v dokumentu). Pokud sociální sítě nemáte, společně je nastavíme, propojíme, založíme reklamní účty, FP pixel, profily zabezpečíme,… zkrátka vše potřebné pro funkční start. 
  1. STRATEGIE KOMUNIKACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH - Profily jsou technicky v pořádku, teď je na čase určit, jakým stylem budeme komunikovat na Instagramu a Facebooku. Na základě vyslechnutí Vaší vize vypracuji strategii komunikace pro sociální sítě. Pokud bude splňovat Vaše očekávání, budeme podle ní pracovat. Případně dopracuji podle připomínek. Ve strategii je popsána identita komunikace a v budoucnu tak nebude docházet k nesrovnalostem, případným nedorozuměním a záměně tvorby obsahu. Obsah bude jednotný a pro zákazníky jasný, rozpoznatelný, důvěryhodný a sympatický. Jasná a jednotná identita pozitivně ovlivňuje vnímání stávajících i budoucích hostů nejen na sociálních sítích.
  1. MĚSÍČNÍ TVORBA OBSAHU - Příspěvky připravím tak, aby na začátku měsíce už byly schválené a připravené na zveřejnění. Např. do 20. dne v měsíci se domluvíme na tom, co budeme komunikovat. Příspěvky vyfotím/natočím (u sebe v atelieru, pokud se jedná o produkty a recepty, nebo se domluvíme na focení u vás v podniku), fotky graficky upravím, napíšu texty příspěvků a zašlu vám na schválení. Následně dle připomínek upravím nebo naplánuji na zveřejnění. Tím moje práce ale nekončí. Je potřeba nastavit a vést propagaci, každý den dohlížet nad profilem, odpovídat na zprávy a komentáře, tvořit Stories atd., podle domluvené strategie. Už se těším! 🙂
  1. REPORTOVÁNÍ VÝSLEDKŮ - Na začátku dalšího měsíce vám zašlu informace o výsledcích z placené propagace i organické tvorby obsahu. A plán na efektivní tvorbu obsahu a propagace v dalším měsíci.

Zní vám to sympaticky? Tak se pojďme přesunout k prvnímu kroku 🙂 a kontaktujte mě na e-mail jana@jakusova.cz

Těším se na spolupráci!